Kolejny weekend przed nami, jakie macie plany? Ja przez połowę minionego tygodnia byczyłam się na Mazurach, więc w ten weekend będę musiała trochę popracować. Ale kto powiedział, że kodowanie strony www nie może być relaksujące? Mam jednak nadzieję, że starczy mi też czasu na odkrywanie świata:)

W tym tygodniu zaczynamy od przesłania na weekend:

źródło

źródło

10 rzeczy, które uczynią Cię szczęśliwszym. Na pierwszym miejscu ćwiczenia fizyczne! Chodakowska chyba wie co mówi:)
Sekret szczęśliwych związków. Pamiętajcie, żeby spędzać ze sobą dużo czasu, wspólnie odkrywać świat i spacerować w świetle księżyca:)
Skakaniem z dużych wysokości jestem tak samo zajarana jak ten pan. Nigdy jeszcze nie skoczyłam ze spadochronem, ale wiem, że to kiedyś nastąpi. Oby jak najszybciej!
Bardzo przydatny poradnik na temat segregacji śmieci. Jeśli jeszcze ktoś ma z tym problemy, to polecam przeczytać.

Joga i zdrowa dieta pomagają prowadzić biznes!

Kto jeszcze nie słyszał o diecie dr Ornisha?

Jakiś czas temu namawiałam Was do przyniesienia oleju do łazienki. Jak widać, mąka też się przyda:)

Widzieliście już ten film? Zakończenie mnie trochę rozczarowało, ale i tak dostał ode mnie 8 gwiazdek. Bardzo byłam ciekawa czy na końcu w mieście zapanuje zbiorowa rozpacz. Niestety tego się nie dowiedziałam. Czy wiecie, że film kręcony był w Szanghaju i Los Angeles? Zauważyliście jak mało zieleni jest w tych miastach? Wiem, mam na tym punkcie jakieś zboczenie:)

I na koniec jeszcze trochę muzyki, święta trójca w jednym kawałku♥

WSPANIAŁEGO WEEKENDU!

1 Comment

  1. Kawałek umilił mi sobotni poranek 🙂 Na pewno wypróbuję mąkę do włosów a na film wybieram się dzisiaj, jestem go bardzo ciekawa. Miłego weekendu 🙂

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.