Warsztaty

Od siedmiu lat prowadzę warsztaty dla osób indywidualnych i szkolenia dla firm inspirowane naturą. Jeśli chcesz zorganizować takie spotkanie dla swoich pracowników lub znajomych napisz na zielonawsrodludzi@gmail.com

Warsztaty dla osób indywidualnych

  • Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych – warsztaty łączą teorię z praktyką. Pokazują krok po kroku jak rozpocząć przygodę z tworzeniem własnych kosmetyków. Idealna propozycja na urodzinową niespodziankę dla bliskiej kobiety lub wieczór panieński. Więcej o warsztatach tworzenia kosmetyków naturalnych przeczytasz na stronie warsztatykosmetykinaturalnej.pl
  • ABC mikrowypraw – dla wszystkich, którzy nie wierzą, że przygoda czai się tuż za rogiem. Jeśli w czasie pandemii tęsknicie za podróżami, to te warsztaty są dla was. Uczą jak znajdować ciekawe miejsca do odwiedzenia w najbliższej okolicy.

Warsztaty integracyjne dla firm

  • Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych warsztaty łączą teorię z praktyką. Pokazują krok po kroku jak rozpocząć przygodę z tworzeniem własnych kosmetyków. Więcej o warsztatach tworzenia kosmetyków naturalnych przeczytasz na stronie warsztatykosmetykinaturalnej.pl
  • Warsztaty digital wellbeing – uświadamiają jak duży wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, koncentrację, zdolność nauki i kreatywność mają nowoczesne technologie. uczą jak zapobiegać negatywnym skutkom nadużywania technologii i jak sobie radzić z tymi, które już wystąpiły.
  • ABC Mikrowypraw – dla wszystkich, którzy inspiracje do pracy czerpią z podróżowania i w dobie pandemii tęsknią za wyprawami. Te warsztaty przypominają, że przygoda czeka tuż za rogiem, trzeba tylko wiedzieć jak ją znaleźć.

Warsztaty dla zespołów kreatywnych

  • Kreatywność z natury – warsztaty idealne dla zespołów, które potrzebują nowego, twórczego zastrzyku energii i którym przyda się nowy arsenał metod generowania pomysłów.
  • Eco design – o szkolenie praktyczno-teoretyczne które uczy nowego, prośrodowiskowego podejścia do projektowania produktów i usług. Bazuje na metodologii design thinking i service design.
  • Eko marketing – Podczas tego szkolenia opowiadam o tym jak komunikować się z ekologicznie świadomymi konsumentami, by nie zostać posądzonym o greenwashing. Pokazuje dobre i złe praktyki z różnych branż. Szkolenie ma charakter teoretyczno-praktyczny i bazuje na metodologii design thinking.

Więcej o szkoleniach dla firm przeczytasz na stronie zielonowglowie.edu.pl