Jakie macie plany na pierwszy weekend 2018 roku? Ja niestety wciąż zakatarzona będę dziś wygrzewała się w domu i czytała tę książkę. Mam nadzieję, że piękna pogoda utrzyma się do jutra i w niedzielę uda mi się wyjść choć na krótki spacer. 
Serdecznie już mam dość chorowania, tym bardziej, że przez moje złe samopoczucie na mailu piętrzą się niekończone projekty, nie mówiąc już o zalegających w szkicach blogowych postach:( Chyba pora wrócić do regularnego picia zielonych koktajli, bo moja odporność wyraźnie nie radzi sobie z tą zimo-wiosną. Mam nadzieję, że Wy czujecie się lepiej i znajdziecie chwilę na przegląd najciekawszych linków z ostatnich kilku tygodni.
Na początek piękny kalendarz na 2018 który możecie pobrać i wydrukować w domu. Ja już to zrobiłam i nie mogę się na niego napatrzeć:)
Zajęcia z Zuzanną Skalską to jedne z najlepszych jakie miałam na studiach. Bardzo polecam Wam ten wywiad, w którym wróży nam raczej nie świetlaną przyszłość. Może pozwoli Wam ustalić nowe priorytety na 2018 r.

„Jesteśmy śmierdzącymi, patentowanymi leniami. Ludzka pogoń za technologią nie ma żadnego uzasadnienia poza tym, że szukamy urządzenia, które zrobi za nas wszystko. Nie uczymy się języków, bo aplikacje tłumaczą za nas. Nie uczymy się historii, bo mamy Wikipedię. Nic nie zapamiętujemy, bo smartfony pamiętają za nas.”

Ten „detergent” bardzo mi się przydaje w piątkowe wieczory

Najśmieszniejsze przyrodnicze zdjęcia 2017 roku. Sowy wygrały wszystko:)

Bardzo lubię filmy Wesa Andersona (jeśli jeszcze nie widzieliście tego, to bardzo polecam), a to jest ostatnio moje ulubione konto na instagramie

Timberland robi buty ze śmieci!

Najfajniejsze place zabaw na świecie. Ten w Kopenhadze mam nadzieję zobaczyć w tym roku!

Czy za 10 lat będziemy mogli jeździć solarnymi pociągami? Oby tak!

Bardzo ciekawy raport o odpadach i zero waste

Jeśli chcecie ugotować ryż na sypko to tylko tak!

Prosty przepis na obiad do pracy od Blendmana. Będę testować w przyszłym tygodniu.

I na koniec mój tekst, ale w zupełnie innej odsłonie. Powiedziałbym, że bardziej służbowej:)

Ostatnio na blogu

52 new things challange 2017 – podsumowanie wyzwania
Jak kupić prawdziwy cynamon?
Sosnowa sól do kąpieli

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.