Zapraszam Was na kolejne warsztatowe spotkanie w Warszawie. 11 kwietnia ponownie zajmiemy się produkcją kremów, ale wcześniej porozmawiamy trochę o domowym SPA.Naucz się wykonywać luksusowe zabiegi SPA w zaciszu własnej łazienki! Zadbaj o siebie na wiosnę! Na warsztatach porozmawiamy o aromaterapii, argilloterapii i leczeniu wodą. Nauczymy się prawidłowo wykonywać maseczki z glinki, przygotujemy energetuzyjująco-odżywczy peeling do ciała i parową kąpiel do twarzy. 
11.04.2015 
godz. 11.00 
cena: 45 zł
Zapisy: zieleniak@jo.pl


Czy naturalny, idealnie dobrany krem można zrobić w domu? Można! Wystarczy tylko odrobina wiedzy na temat emulgatorów, metod otrzymywania emulsji i zasad komponowania nowej receptury. Na warsztatach tej wiedzy nie zabraknie, dzięki niej przygotujemy dwa kremy stosując dwie różne metody. Każdy z uczestników zabierze do domu lekki krem nawilżający i krem z naturalnym filtrem UV!

11.04 .2015
godz.11.00

cena: 45 zł
Zapisy:zieleniak@jo.pl

4 komentarze

  1. Mam pytanie – chciałabym zrobić sobie krem z glutationem, kwasem alfa-liponowym, wit C i E i olejem makowym, przede wszystkim chodzi mi o glutation. Niestety w jedynym sklepie @ gdzie jest dostępny nie ma żadnego przepisu, a chemik ze mnie żaden niestety. Czy byłaby możliwość żebym na warsztatach zrobiła taki „spersonalizowany” krem? W/w składniki oczywiście bym przyniosła. Sama nie umiem wyliczać tych wszystkich stężeń, nie kumam o co chodzi z ph itd… Pozdrawiam:)

    • Zielona wśród ludzi Reply

      Miałaś na myśli krem z glukonolaktonem?:) Nie wiem czy na warsztatach będzie na to czas, zoabaczymy jak duża grupa się uzbiera. Napisz do mnie maila lub wiadomość na FB, żebym miała do ciebie szybki kontakt i dam znać czy się uda:)

  2. Zielona wśród ludzi Reply

    Pierwsze słyszę:) ale zalecane stężenie jest podane, wiec da się zrobić:)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.