Pora podzielić się dobrą nowiną!
Właśnie wystartowały IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów w ramach których za kilka dni rozpoczynam podróż po województwie Podlaskim, w którym zamierzam odkrywać mało znane zakątki i oczywiście zasilać się naturą!
 
Przez cały listopad tu na blogu, na facebooku i na instagramie będę pokazywać magię i potencjał turystyczny Podlasia. W planach mam odwiedzenie aż trzech puszcz (tak, tak, nie tylko Białowieską), jesienny spływ kajakowy i kilka innych przygód. Na liście miejsc do odwiedzenia mam już 53 pozycje i nie ma na niej ani jednej kolorowej cerkwi czy meczetu. Opisywanie historii Podlasia zostawię osobom, które się na tym znają, a ja zajmę się tym co umiem najlepiej, czyli zbieraniem nowych doświadczeń. Wyruszam z misją znalezienia i pokazania tego, czego nie ma w większości przewodników po Podlasiu.

Bardzo liczę na Waszą pomoc!

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to konkurs w którym rywalizuje 16 blogerów reprezentujących 16 polskich województw. Wasze zaangażowanie, lajki i udostępnienia będą miały wpływ na wynik konkursu, mam nadzieję, że pomożecie mi i Podlaskiej Organizacji Turystycznej wygrać ten konkurs😀

 

Dlatego już teraz zachęcam Was do wypatrywania relacji z podróży tu, na facebooku i na instagramie, oraz udział w głosowaniu na najciekawsze historie zebrane w drodze, które będzie miało miejsce w dniach 22.11. – 29.11.
 
Dlaczego akurat Podlasie?

Ideą Turystycznych Mistrzostw Blogerów jest pokazywanie ciekawych zakątków Polski oczami lokalsów. Każdy bloger zgłaszający się do konkursu mógł wybrać województwo które dobrze zna (np. swoje rodzinne strony lub województwo w którym aktualnie mieszka) lub takie, którym jest wyjątkowo mocno zainteresowany.

 
Jak pewnie wiecie, pochodzę w Mazur Zachodnich, aktualnie mieszkam (jeszcze) w Wielkopolsce, ale w konkursie reprezentuję województwo Podlaskie. Dlaczego? Ponieważ miałam je na swojej liście „Do odwiedzenia” od kilku lat, a do tej pory udało mi się poznać tylko Suwalszczyznę (pisałam o niej TU). Naczytałam się o tym, że Podlasie to magiczne miejsce, które rozkochuje w sobie każdego, kto tam zawita. Chcę sprawdzić, co kryje się za tą magią!
 
Swoimi znaleziskami będę się z Wami dzielić na bieżąco. Stay tuned, bo będzie się działo!
 
P.S. Reprezentantów pozostałych województw znajdziecie na stronie www.mistrzostwablogerow.polska.travel

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.