OD PRODUCENTA

Solarny power bank to praktyczne i trwałe urządzenie, dzięki któremu naładujesz swój telefon nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Energia, którą gromadzisz w urządzeniu za pomocą światła słonecznego lub tradycyjnie – używając przewodu USB, pozwoli na kilkukrotne zasilenie telefonu. Szczelna silikonowa obudowa zapewni ochronę przed wodą, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w trakcie wypraw i podróży. Dodatkowo power bank posiada 2 wejścia USB oraz latarkę LED.

MOJA OPINIA
„Solarny” power bank testuję od grudnia i myślę, że po takim czasie jestem w stanie z całą pewnością napisać, że srodze mnie zawiódł. Bardzo liczyłam na to, że będę mogła ładować telefon „czystą energią”. Z telefonu korzystam dużo, ładuję go więc codziennie. Niestety ładowanie tego power banka promieniami słonecznymi jest czystą fikcją. Wielogodzinna ekspozycja urządzenia pozwala naładować telefon maksymalnie do 20%, niezależnie od tego, czy korzystamy ze styczniowych czy kwietniowych promieni słońca, co mocno odbiega od obietnic producenta.
Baterię da się oczywiście naładować tradycyjną metodą i w tym wypadku nie sprawia ona żadnych problemów, jednak nie tego oczekiwałam od urządzenia „solarnego”, jestem więc rozczarowana. Kolejny raz potwierdza się reguła, że nie warto niczego kupować spontanicznie i bez wcześniejszego dokładnego researchu. Po pierwszych testach zaczęłam szukać opinii w internecie i oczywiście plułam sobie w brodę, że nie zrobiłam tego wcześniej.  
Wciąż liczę na to, że kiedyś uda mi się znaleźć użyteczne urządzenie tego typu. Może Wy macie jakieś doświadczenia z ładowarkami lub bateriami solarnymi? 

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.