Prowadzę bloga już prawie 6 lat i chyba przyszła najwyższa pora na kilka zmian. Spokojnie, dla Was nie będą raczej drastyczne, ale rozważam zmianę platformy blogowej, no i oczywiście zmianę wyglądu. Jako osoba, która zawodowo zajmuje się m.in. projektowaniem stron już od bardzo dawna wstydzę się tego jak ten blog wygląda. Szewc bez butów chodzi niestety:/ Ale zanim zabiorę się za redesign tego miejsca, chcę Was zapytać o opinię na jego temat. Chcę wiedzieć co Wam się podoba, a co chcielibyście abym zmieniła.

Przy okazji chcę też rozwinąć nowy kanał komunikacji z Wami – newsletter. Jeśli chcecie dostawać max. raz w tygodniu (ale zapewne rzadziej) powiadomienia o nowych postach na blogu, nowych terminach moich warsztatów kosmetyki naturalnej i ciekawostkach ze świata eko, zachęcam do pozostawienia swojego adresu email. Żeby Was trochę zachęcić do zostawienia opinii, postanowiłam wśród osób, które dołączą do newslettera wylosować ważną przez rok wejściówkę na wybrane przez Was warsztaty kosmetyczne.


Losowanie karnety nastąpi 13 lutego.
To jak? Podzielicie się ze mną swoją opinią?

EDIT:
Dziękuję bardzo za wszystkie opinie. Nie wszystkie posty podobają się wszystkim, ale cieszę się, że każdy znajduje coś dla siebie. Sierotka Marysia w postaci niemęża wylosowała już zwyciężczynię karnetu, jest nią s________@gmail.com.

Formularz ankietowy pozostawiam aktywny, jeśli ktoś jeszcze ma ochotę podzielić się opinią niech korzysta śmiało:)

 

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.