Producent o skarpetkach:
Marzenie o gładkich i delikatnych stopach może się ziścić! Skarpetki pielęgnacyjne EcoTools delikatnie, ale skutecznie wspomagają działanie kremów nawilżających oraz balsamów regeneracyjnych do stóp. Założone na noc pomagają przywrócić równowagę skórze. Wykonane ze specjalnej ekologicznej tkaniny bambusowej są całkowicie bezpieczne nawet dla alergików.Producent o rękawiczkach:
Te ultra miękkie rękawiczki założone do snu delikatnie i naturalnie odprężają zmęczone i przesuszone dłonie. Wspomagają bowiem działanie kremów nawilżających, balsamów i maść odżywczych. Wykonane ze specjalnej ekologicznej tkaniny bambusowej pozwalają na komfortową i skuteczną terapię dłoni w zaciszu domowym.

Skarpetki Eco Tools kupiłam w akcie desperacji, kiedy moje wysuszone po zimnie stopy nie chciały dać nawilżyć się niczym. Smarowanie stóp przed pójściem spać lub rano przed założeniem skarpetek mijało się z celem, ponieważ wszystkie preparaty wchłaniały się albo w pościel, albo w skarpetki. Jednak ze skarpetkami Eco Tools było inaczej. Przede wszystkim dlatego, że są one luźne, bezuciskowe i chłoną preparatów nałożonych na skórę. Są bardzo przyjemne w dotyku, nie utrudniają krążenia krwi i właściwie nie czuć, że ma się je na stopach. Doskonale nadają się do ochrony wysmarowanej grubą warstwą balsamu lub oleju stopy. Nie wchłaniają kosmetyków, więc nie trzeba ich prać po każdym użyciu.

Jeśli chodzi o rękawiczki, to żałuję tylko, że nie miałam ich wcześniej. Szczególnie zimą, kiedy moj ręce są naprawdę szorstkie. Przydadzą się również tym, którzy katują swoje dłonie w pracowni ceramicznej:) 

2 komentarze

  1. Anonimowy Reply

    a jaka jest długość "palców" w tych rękawiczkach?

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.