Już w czwartek do Waszych skrzynek wyleci czwarte ZIELONE SPOJRZENIE (mój comiesięczny newsletter). Tematem tego wydania będzie spojrzenie na przyrodę okiem początkujących. 

Z newslettera dowiecie się: 
  • Jak zarażać miłością i szacunkiem dla przyrody dzieci i dorosłych 
  • Jak trafić z przekazem do nerda wpatrzonego w ekran telefonu/komputera
  • Jakie miejsca w Polsce warto odwiedzić całą rodziną, by na własnej skórze doświadczyć zjawisk występujących w przyrodzie
  • Jak zaciekawić dzieci i sprawić, by na spacerach zamiast narzekać, same odkrywały świat
W tym miesiącu do współpracy zaprosiłam super gości dwie mamy, które mnóstwo czasu spędzają na łonie natury i które pomogą Wam rozpocząć przygodę z wycieczkami do lasu i zabawami w błocie. 
W mailu będzie czekała też na Was niespodzianka – FREEBIES – Spacerowe bingo. To gra którą stworzyłam dla moich siostrzeńców i którą testowałam na trzypokoleniowym spacerze. Wszyscy super się bawili i nikt się nie nudził!

Przygotowałam ją w trzech wersjach: 

– leśnej 
– parkowej
– DIY (do uzupełnienia samemu)
Jeśli jeszcze nie ma Was na moje liście, zapiszcie się korzystając z formularza poniżej

Zapisz się!
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych (adresu e-mail) w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o warsztatach prowadzonych przez autorkę bloga Zielona wśród ludzi. Twoje dane nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób, ani nikomu przekazywane. Zielone spojrzenie to newsletter bez spamu, wysyłany max. raz w miesiącu.Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.