Dziś podobno blue monday – najbardziej depresyjny dzień roku. To chyba dobry moment, żeby wskrzesić na blogu serię z poniedziałkowymi przyjemnościami. Co prawda na to, że będą poranne nie ma obecnie żadnych szans, przed wyjściem do pracy, szczególnie w pierwszy dzień tygodnia każda minuta jest dla mnie cenna, ale nie widzę powodu, żeby nie umilić sobie poniedziałkowego wieczora:) Co wy na to? Też tak trudno znosicie ten dzień?
Dziś chciałam podzielić się z Wami moją ulubioną audycją radiową, która nadawana jest właśnie w poniedziałki w Polskim Radiu Czwórka. Off control zaczyna się o 22.00 i jak mawia sam prowadzący, przeznaczona jest do słuchania przy zgaszonym świetle. Czyli w sam raz na relaks po ciężkim dniu w pracy. Co w niej lubię? Chyba wszystko. Spokojną muzykę, głos prowadzącego i to, że każda kolejna piosenka do dla mnie nowe muzyczne odkrycie. Kilka tygodni temu poznałam dzięki niej ten piękny kawałek:

Czwórki można słuchać na żywo online, na stronie dostępne są też nagrania z poprzednich audycji. Jeśli wieczorem nie mam czasu na słuchanie, nadrabiam zaległości następnego dnia w pracy. Taki rodzaj muzyki przydaje się szczególnie wtedy, jeśli mam do zrobienia trudny projekt, a dookoła panuje harmider. W takich sytuacjach zakładam na uszy słuchawki, na głowę kaptur (nie pytajcie dlaczego, jakoś mi się wtedy lepiej myli :D), odcinam się od rozgadanego otoczenia i zabieram do pracy:) Plusem słuchania nagrań jest też całkowity brak reklam.

Audycja ma też swój fanpage na facebooku za pomocą którego możecie porozumiewać się z prowadzącym:)

Przekonałam Was do słuchania? A może macie jakiś inny sposób na umilenie dzisiejszego wieczoru?
P.S. Na instagramie zobaczycie jeszcze jeden mój dzisiejszy umilacz, naprawdę bardzo smaczny:) Jakością nie odbiega do zwycięzcy tego rankingu.

Podziel się

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.