Jeśli zaglądacie do mnie regularnie, zapewne już wiecie, że jestem wielką fanką mikrowypraw. Każdy weekend bez kilku kilometrowego spaceru po lesie, brzegiem jeziora lub rzeki, bez hamaka rozwieszonego między drzewami czy kiełbasek pieczonych na ognisku to weekend stracony.


Każda, nawet jednodniowa wycieczka na łono natury to dla mnie miniwakacje od miejskiego betonu, niezbędne do naładowania akumulatorów na kolejny tydzień.


Ze względu na nasze (moje i męża) roczne wyzwanie za każdym razem próbujemy pojechać w inne, ciekawe miejsce. Wybieramy te mniej popularne, raczej nieznane lokalizacje, gdyż najlepiej odpoczywamy w samotności i nie lubimy tłumów. Każdą naszą wycieczkę relacjonuję na instagramie i oznaczam specjlanie do tego celu wybranymi hashtagami #zzielonadalekoodludzi i #52newthingschallenge2020. Mam już spore doświadczenie w wyszukiwaniu tego typu miejsc błądząc kursorem po Google Maps. Dziś chciałabym się nim z Wami podzielić.


Obserwując sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie podejrzewam, że mikrowyprawy, to będzie jedyna bezpieczna forma wypoczynku w tym roku. Dlatego chcę oddać w Wasze ręce mojego darmowego mini ebooka, w którym zdradzam jak wyszukuję takie perełki oraz:

  • Krok po kroku wyjaśniam, jak szukam miejsc wartych odwiedzenia,
  • Zdradzam z jakich darmowych narzędzi korzystam,
  • Pokazuję jakie aplikacje wykorzystuję będąc już w terenie.

Wszystkie te sposoby możecie wykorzystać do szukania ciekawych miejsc do odwiedzenia w Waszej okolicy. Większość z nich sprawdzi się w całej Europie. O kilku innych sposobach możecie przeczytać też TU.

Po zapisaniu się na mój newsletter*, dostaniecie link do pobrania ebooka w mailu powitalnym.


Jeśli dzięki ebookowi uda Wam się znaleźć jakieś ciekawe miejsce do odwiedzenia, śmiało chwalcie się i korzystajcie z #zzielonadalekoodludzi na instagramie! Chętnie zobaczę i udostępnię Wasze znaleziska.

*Mój newsletter ZIELONE SPOJRZENIE:
– wysyłam raz w miesiącu (w każdy ostatni czwartek miesiąca)
– zawsze ma swój temat przewodni (najbliższy to eco design)
– zawsze zawiera treści niepublikowane w żadnym innym moim kanale

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.