Bardzo często spotykam się z opinią, że życie w zgodzie z naturą, ekologiczne, organiczne czy jak się je jeszcze nazywa jest trudne i pracochłonne, wymaga wiele wyrzeczeń i poświęcenia dużej ilości czasu. Ja chciałabym przekonać wszystkich, że tak źle nie musi być. W cyklu coś za coś będę podsuwała Wam proste pomysły, które wprowadzane metodą małych kroków pomogą zmienić życie na lepsze ( zdrowsze dla nas i Ziemi).
A więc zaczynamy. Pierwsze Coś za coś dotyczyć będzie podnoszenia ciśnienia. Kiedy borykacie się z niskim ciśnieniem, znużeniem i zmęczeniem, zamiast kolejne filiżanki kawy polecam Wam posolonego pomidora i szklankę wody. Pomidor to bogate źródło potasu. W połączeniu z sodem i wodą skutecznie podniesie niskie ciśnienie.

P.S. Alternatywną metodą podnoszenia ciśnienia jest bliski kontakt z panią z dziekanatu/ urzędniczką/ obrażoną na cały świat kasjerką/ bezmózgim kierowcą. Ta metoda jest jednak zwykle niehumanitarna i nie polecam jej ze względu na możliwe, nieprzyjemne skutki uboczne 😀

3 komentarze

  1. Jeszcze lepszy pomysł! Na podniesienie ciśnienia dobrze pomoże i szklanka wody i dwadzieścia przysiadów 😉

  2. Zielona wśród ludzi Reply

    Właśnie, to też bardzo dobry pomysł. Dobry na uda na pewno:)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.